MAİL ADRESLERİ

İTÇ 2014 GÖREVLİ ve  DAVETLİ PERSONEL MAİL  ADRESLERİ LİSTESİ:

1.    Prof. Dr. Ali Güngör ali.gungor@bahcesehir.edu.tr
2.    Prof. Dr. M. OktayAlnıakBAU, İTÇ 2014 Bşk. - oktay.alniak@bahcesehir.edu.tr
3.    Azize Gökmen BAU. MYO. METGEM Bşk.- azize.gokmen@bahcesehir.edu.tr
4.    Doç. Dr. Atilla Sandıklı BİLGESAM Bşk. – atillasandikli@yahoo.com.tr
5.    Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş Çankırı Ünv. Rek. – aliibrahimsavas@karatekin.edu.tr
6.    Prof. Dr. Semahat Demir İst. Kültür Ünv. Rek. -
7.    Prof. Dr. Orhan Şahin Gyte. Rek. - bashalk@gyte.edu.tr
8.    Prof. Dr. Şenay Yalçın BAU Rek. - senay.yalcin@bahcesehir.edu.tr
9.Tınaz Titiz E.Bilim ve Tekn. Sorumlu Devlet Bakanı, Beyaz Nokta Vakfı Bşk.tinaztitiz@gmail.com
10.    Süfyan Emiroğlu Bil. San ve Tek. Bak.lığı San. Gen. Md. sufyan.emiroglu@sanayi.gov.tr
11.    Prof. Dr. Ersan Arslan Bil. San. ve Teknoloji Bak.lığıMüst. *- ersan.aslan@sanayi.gov.tr
12.    Prof. Dr. Yusuf Altıntaş UBC, CANADA *altintas@mech.ubc.ca
13.    Yük. Müh. İbrahim Aybar Renault Mais Gen. Md.aybar@renault.com.tr
14.    Prof. Dr. Kenan Taş Çankaya Ünv.kennantas@gmail.com
15.    Prof. Dr. Cengiz Sancak Tübitak *cengiz.sancak@tubitak.gov.tr
16.    Prof.Dr. Lütfü Çakmakçı Ankara Ünv.*M.Lutfu.Cakmakci@ankara.edu.tr
17.    Hasan Büyükkutlu KUTLUSAN A.Ş.hasan@kutlusan.com.tr
18.    Prof. Dr. Metin Gürü Gazi Ünv. – mguru@gazi.edu.tr
19.    Dr. Erdal Gamsız TİAD Bşk. - erdalgamsiz@ses3000.com
20.    Hayrettin Kağnıcı İTÇ 2012 Sektör Kurulları Bşk. - hayrettin@ozka.com
21.    Prof. Dr. Hasret Çomak KOÜ. – hasretcomak@superonline.com, hasretcomak@kocaeli.edu.tr
22.    Prof. Dr. Beycanİbrahimoğlu Gazi Ünv., Anadolu Plazma Teknolojileri Direktörü - beycan@gazi.edu.tr
23.    Oğuz Türkyılmaz Dünya Enerji Konseyi, Türk Milli Komitesi Üyesi - oguz.turkyilmaz@mmo.org.tr
24.    Prof. Dr. Sümer Şahin Atılım Ünv.- ssahin@atilim.edu.tr
25.    Prof. Dr. Bilgin Kaftanoğlu Atılım Ünv.   - bilgink@atilim.edu.tr
26.    Prof. Dr. Hacı Mehmet Şahin Gazi Ünv.   - mesahin@gazi.edu.tr
27.    Prof. Dr. Arsev Eraslan BOUN -
28.    Prof. Dr. Ali Güngör BAU - ali.gungor@bahcesehir.edu.tr
29.    Prof. Dr. Dursun Mat
30.    Prof. Dr. Muzaffer Zeren KOÜ.zeren@kocaeli.edu.tr
31.    Prof. Dr. Muhammed Şahin İTÜ.  - sahin@itu.edu.tr
32.    Prof. Çetin Bolcal
33.    Prof. Dr. Barış ÖzerdemBahçeşehirÜnv. baris.ozeredem@bahcesehir.edu.tr
34.    Prof. Dr. Ali Ata GYTE. – ali.ata@gyte.edu.tr
35.    Prof. Dr. Can Çoğun ODTÜ  - cogun@gazi.edu.tr
36.    Prof. Dr. Engin Kılıç ODTÜ  - engink@metu.edu.tr
37.    Prof. Dr. Erdoğan Küçüköner SDÜ * - erdogankucukoner@sdu.edu.tr
38.    Prof. Dr. Fevzi Bedir SDÜ - fevzibedir@sdu.edu.tr
39.    Dr.Savaş Dilibal  ITC 2014 Başkan Yrdc sdilibal@uakron.edu
40.   Prof.Dr.İsmail Lazoğlu  Koç Ünv.* - ilazoglu@ku.edu.tr
41.    Prof. Dr. Kemal Altınışık Selçuk Ünv.* - kemal.altinisik@selcuk.edu.tr
42.    Prof. Dr. Ali Ünüvar Selçuk Ünv.* - aunuvar@selcuk.edu.tr
43.    Prof. Dr. Metin Akkök ODTÜ * - akkok@metu.edu.tr
44.    Doç.Dr. Osman Nuri KureşTübitak *- osman.kures@tubitak.gov.tr
45.    Prof. Dr. Nuri Kuruoğlu (BAU) nuri.kuruoglu@bhacesehir.edu.tr
46.    Prof. Dr. Yusuf Avcı (BAU) yusuf.avcı@bhacesehir.edu.tr
47.    Prof. Dr. Ertuğrul Özdamar (BAU) ertugrul.ozdamar@bahcesehir.edu.tr


Prof. Dr. M. Oktay ALNIAK
Bahçeşehir Üniversitesi, İTÇ 2014 Bşk.